Výhodná angličtina pro děti ještě do konce listopadu

on 27 listopad 2016
Vytvořeno: 12 listopad 2016

Věděli jste, že díky studiu cizího jazyka v ranném věku se zvyšují analytické schopnosti, kognitivní funkce či metalingvistické dovednosti u dětí? Jde zkrátka o velmi přínosnou aktivitu, která také zkvalitňuje rychlost a efektivitu mozkových funkcí a pochodů. Děti, které se učí cizímu jazyku, jsou o poznání bystřejší, pružnější a kreativnější než jejich vrstevníci. Znalost cizího jazyka je pro ně navíc nesporným benefitem do budoucna, ať už při vyšším studiu či karierním uplatnění. Díky odbornému přístupu v jazykovém centru Berlitz Praha Vaše děti do angličtiny velmi rychle proniknou a vytvoří si pevné základy. Nyní navíc za akční cenu!

vyhodna anglictina pro deti jeste do konce listopaduMetoda Berlitz

Jazykové studium u dětí je zcela jiné než u dospělých. Děti si jazyk osvojují, dospělí se jej učí. Děti nejsou schopny vytvářet logická spojení a odvozovat pravidla, učí se nápodobou a opakováním. A právě proto je velmi důležitá kvalita jazykového vstupu – děti si pamatují vše od výslovnosti, použité slovní zásoby a slovních spojení a vytvářejí si tak základy, na kterých později staví stejně jako dospělí. V jazykové škole Berlitz Praha při práci s dětmi používáme originální učební metody, které byly vytvořeny ve spolupráci s předními světovými odborníky na výuku dětí. Všichni naši lektoři jsou kvalifikovaní pro práci s dětmi a mají s ní dlouhodobé zkušenosti.

Angličtina podle věku

Všichni dobře víme, že děti se velmi rychle mění, a co platí jeden rok, ten další už nemusí být pravda. Proto máme v nabídce celkem tři studijní programy pro děti a mládež, abychom vyhověli jejich aktuálním zájmům, nárokům a stylu učení. Každý program je navíc dostupný na několika úrovních.

Předškolní děti

Ti nejmenší se u nás můžou těšit na poutavé příběhy hrdinky Mimi a jejích kamarádů, kteří děti nenásilnou formou provedou základy angličtiny. Čeká na ně řada her, písniček, kreslení a vyprávění, díky kterým si Vaše děti kromě slovní zásoby osvojí také základní fráze pro dorozumění.

Školní děti

Děti školou povinné v sobě mají přirozenou potřebu objevovat, bádat a zjišťovat, a to je přesně to, co jim nabízí náš program Global Adventure. Tento materiál vytvořený ve spolupráci s National Geographic je plný úžasných fotek, videí, zážitků a zajímavostí z celého světa. Kromě angličtiny si Vaše děti z hodin odnesou také řadu všeobecných znalostí.

Mládež

Dospívání je poměrně náročné období, a to zejména v oblasti motivace a pozornosti. Program Time Zones je naštěstí natolik moderní a poutavý, že zaujme každého. Prostřednictvím informací z oblasti vědy a techniky si studenti zdokonalí svou aktivní slovní zásobu a díky důrazu na konverzaci se budou v angličtině cítit přirozeně a sebevědomě.

Poslední šance ušetřit

Do konce listopadu máte možnost zapsat své děti do kurzů angličtiny se slevou až 22 %! Proto neváhejte, zbývá jen pár dní!

Pokud potřebujete poradit s výběrem kurzu pro Vaše děti, či máte specifické požadavky na výuku, jsme Vám plně k dispozici na telefonním čísle 273 136 015 nebo prostřednictvím formuláře.