Připravujte děti na anglickou konverzaci již od 4 let

on 27 září 2016
Vytvořeno: 27 září 2016

Angličtina je dnes celosvětově nejpoužívanější jazyk a jeho znalost se stává samozřejmostí. Vaše děti se s ní budou setkávat nejen ve škole, ale také při práci s internetem, výpočetní technikou jako takovou, při čtení návodů a hlavně při dalším studiu a zahraničních pobytech. Proto je vhodné s osvojováním anglického jazyka začít již v útlém věku a umožnit dětem vytvořit si pevné a kvalitní základy. Právě nyní se slevou na všechny dětské kurzy v jazykovém centru Berlitz Praha!

pripravujte deti na anglickou konverzaci jiz od 4 letAngličtina v Berlitz Praha

Díky jazykovému centru Berlitz Praha máte skvělou možnost připravit své děti na budoucnost a umožnit jim špičkové vzdělávání v oboru angličtiny. Výuka probíhá pod vedení kvalifikovaných lektorů z řad rodilých mluvčích, kteří mají mnoho zkušeností v práci s dětmi a umí je účinně namotivovat a vést k výsledkům. Přínos kontaktu s rodilým mluvčím je také nesporně v autentickém jazykovém vstupu – děti mají možnost si osvojit správnou výslovnost, intonaci a volbu slovní zásoby a usnadní si tím schopnost porozumění a dekódování mluveného jazyka.

Učební materiály

Při výuce angličtiny v našem centru používáme originální učební materiály Berlitz, které byly vytvořeny spolu s odborníky na vzdělávání. Přináší tedy logickou a vyváženou koncepci obsahu, obohacenou o interaktivní prvky, které jsou pro novou generaci velmi lákavé a atraktivní. Celá učební metoda pak těží z psychologických poznatků o fungování dětského mozku a principech osvojování informací a vědomostí v dětství. Věděli jste například, že děti zhruba do osmi let se cizí jazyk neučí, ale osvojují si jej podobně jako svůj mateřský jazyk? Je tedy nesmírně důležité jim poskytnou co nejkvalitnější a nejintenzivnější vstup, aby tyto základy byly pevné a hlavně správné.

4 – 7 let

Pro předškolní děti je určen náš kurz Mimi&Me, kterým děti provází hlavní hrdinka Mimi se svými přáteli a všichni společně prožívají různá dobrodružství. Děti si pomocí nejrůznějších her, soutěží, výtvarných činností nebo písniček osvojují základní slovní zásobu, fráze a principy používání angličtiny.

8 – 11 let

Global Adventure je název kurzu pro děti mladšího školního věku a jde o opravdové dobrodružství. Protože se na této metodě podílel National Geographic, můžou se Vaše děti těšit na mnoho zajímavých fotek, poznatků, novinek a videí z celého světa. Všechna slovní zásoba pro děti nabírá na konkrétním významu ve spojení s vizuálním materiálem a tím si ji lépe pamatují a vybavují při mluvení.

12 – 18 let

Pro teenagery je u nás připraven program s názvem Time Zones, který je speciálně navržen tak, aby tuto komplikovanou věkovou skupinu zaujal a její pozornost si udržel. Se zaměřením na mluvený projev aktivuje dříve i nově získanou slovní zásobu a vybaví Vaše potomky praktickými jazykovými dovednostmi, které zužitkují třeba při studiu na vysoké škole či cestování. V rámci tohoto programu si navíc z lekcí odnesou i řadu dalších zajímavých informací ze světa techniky, vědy či cestování.

Speciální podzimní sleva

Využijte naši jedinečnou nabídku, zarezervujte kurz angličtiny pro Vaše děti právě teď a získejte slevu až 22% z původní ceny! Podívejte se i na naše další podzimní bonusy.

Pro více informací a detaily o jednotlivých kurzech jsme Vám k dispozici na telefonním čísle 273 136 015 či emailu.