Nezmeškejte rezervaci letního dětského jazykového tábora na rok 2017

on 27 prosinec 2016
Vytvořeno: 16 prosinec 2016

Vánoce jsou za námi, a protože zbývá ještě pár volných dní, než se opět po dovolené vrátíte do pracovního kolotoče, můžete si s rodinou na chvilku sednout a pomalu začít plánovat rok 2017. Říkáte si, že je ještě brzy, ale sami dobře víte, jak rychle čas letí, a než se nadějeme, jsou tady letní prázdniny. Podívejte se proto na naši nabídku dětských jazykových táborů Berlitz pro léto 2017 a zarezervujte svým dětem místo už teď!

nezmeskejte rezervaci letniho detskeho jazykoveho tabora na rok 2017Dlouholetá tradice

Letní tábory s angličtinou pro děti Berlitz v České republice organizujeme už řadu let a máme stovky spokojených klientů mezi rodiči, a hlavně dětmi a mládeží. Vybrali jsme pro ně úžasné místo – rodinný statek v Břežanech blízko Rakovníka, který nabízí bezpečné a příjemné prostředí nejen pro městské děti.

V čem jsme jiní

Na rozdíl od jiných jazykových táborů se na našich táborech mluví výhradně anglicky, a to po celou dobu – vedoucí jsou totiž rodilí mluvčí z různých koutů světa. Vaše děti tak mají možnost jazyk používat při běžných každodenních situacích a získají bohaté jazykové i mezikulturní zkušenosti. Při samotné výuce angličtiny potom používáme unikátní Berlitz metodu, jejíž princip je přirozené osvojování jazyka nenásilnou formou s důrazem na intuitivní používání slovní zásoby a pravidel. Aktivně navíc rozvíjí a posiluje dlouhodobou paměť, a proto přináší rychlé, a hlavně efektivní výsledky.

Komu jsou naše tábory určeny

Letní tábor s angličtinou je vhodný pro děti a mládež ve věku od 7 do 16 let, a to na jakékoliv jazykové úrovni. Výuka probíhá v malých skupinkách podle věku a pokročilosti, takže se nemusíte obávat, že by Vaše děti byly pozadu, anebo se naopak nudily.

Týden plný akce

Pro všechny účastníky tábora máme připraven bohatý a vyvážený program, celý samozřejmě v angličtině. Každý den dopoledne a odpoledne je 90 minut vyhrazeno pro cílenou výuku angličtiny, zbytek času je věnovaný hrám, sportu, zábavě, výletům, soutěžím a dalším aktivitám pod dohledem vedoucích.

Samozřejmostí je stravovací a pitný režim – čerstvě připravené jídlo se podává pět krát denně a přísun nápojů je neomezený. Nikomu tedy nebude chybět energie.

Termíny v roce 2017

V nadcházejícím roce můžete vybírat ze dvou termínů, a to:

  • 15. 7. – 22. 7. 2017
  • 12. 8. – 19. 8. 2017

Akční nabídka

Rezervujte místo pro Vaše děti právě teď a ušetříte! V rámci akce „early bird“ je nyní cena týdenního pobytu pro jedno dítě jen 8.778 Kč!

Chcete se nás zeptat?

Jsme Vám k dispozici na telefonním čísle 273 136 015 či prostřednictvím kontaktního formuláře, kde Vám rádi poskytneme bližší informace a odpovíme na Vaše dotazy. Rezervaci můžete provést také v našem eshopu.