Nabídka LAST MINUTE Poslední volná místa na jazykovém kids campu Berlitz, NYNÍ SE SLEVOU!

on 03 červenec 2017

Letní prázdniny začaly a děti si užívají prvních dní zaslouženého odpočinku. Období prázdnin je dobou určenou nejen pro odpočinek či aktivní vyžití, ale také pro poznávání nových věcí a kamarádů. V létě se rovněž více cestuje a mnoha dětem se naskytne příležitost navštívit cizí země, kde se jim může hodit znalost angličtiny. Letní jazykové tábory s angličtinou jsou ideálním místem, které spojuje příjemné s užitečným.

Jazykové centrum Berlitz již tradičně připravilo pro děti od 7 let dětský tábor na statku v Břežanech u Rakovníka.

Využijte naši LAST MINUTE nabídku a dopřejte svým dětem nezapomenutelné prázdninové zážitky.

 

clanek cervenec 2017 kids camp posledni volna mista anglictina taborNa POSLEDNÍ VOLNÝ TERMÍN 29. 7.–5. 8. 2017 zbývají již POSLEDNÍ VOLNÁ MÍSTA!

 

Učení se anglickému jazyku v prostředí Kids campu je velmi přirozené a nepřipomíná dětem školní výuku. Proto je mnohem více baví, což vede k rychlejšímu zlepšování. Radost z nově nabytých jazykových schopností může být u dětí silným impulzem k další chuti do učení se jazykům v budoucnu.

Táboroví vedoucí z řad rodilých mluvčích podněcují přirozené a intuitivní používání jazyka v rámci her a soutěží, při zpívání písniček, hraní scének i při běžném chodu tábora. Slovíčka a gramatiku si děti zažívají nenásilnou formou. Neustálý kontakt dětí s anglicky mluvícím lektorem v rámci táborového programu je jedním z hlavních důvodů velmi úspěšné, efektivní metody výuky – metody Berlitz.

Hlavní část výuky probíhá v dopoledních hodinách, ale děti používají angličtinu prakticky po celý den během aktivit pod vedením anglicky mluvících vedoucích. V případě potřeby je dětem k dispozici také česky mluvící vedoucí, který rád pomůže a poradí s věcmi týkajícími se jak rozvoje jazyka, tak denního života v táboře.

 

REZERVUJTE NYNÍ V ESHOPU A ZÍSKEJTE LAST MINUTE SLEVU 1 111 KČ!

 

Více informací o letním táboře s angličtinou >>

V případě dalších dotazů o kids campu Berlitz nás můžete kontaktovat na telefonním čísle 273 136 015.