Tábor s angličtinou pro Vaše děti? Nezmeškejte rezervaci!

on 26 duben 2017
Vytvořeno: 26 duben 2017

Letní anglický tábor na statku Břežany u Rakovníka nabízí poslední volná místa. Využijte možnosti spojit příjemné s užitečným a zajistěte dětem letní týden plný zábavy s kvalitními lektory - rodilými mluvčími. Tábor je vhodný pro všechny úrovně znalosti angličtiny, včetně začátečníků.

nezmeskejte rezervaci letniho detskeho jazykoveho tabora na rok 2017Živá angličtina

Účastníci tábora jsou v kontaktu s angličtinou prakticky po celý den. Rodilí mluvčí vedou nejen hodiny výuky, které se konají dopoledne, ale také organizují odpolední a večerní aktivity, které jsou vyplněny sportem, kreativní činností, výlety, soutěžemi a zábavou. Děti si tak angličtinu přirozeně zažijí. Důraz je kladen na aktivní komunikaci formou interakce, hry a pohybu.

Lektoři profesionálové

Kvalifikovaní lektoři jsou rodilí mluvčí, kteří angličtinu učí pomocí metody Berlitz, jedné z nejúspěšnějších metod efektivního a zábavného studia jazyků. Studenti se zlepší nejen ve vlastní komunikaci, ale i v porozumění rodilému mluvčímu. Lektoři pocházejí z různých anglofonních zemí, což přináší bonus v podobě rozmanitých kultur a různých přízvuků, které dětem mohou přiblížit.   

 

POSLEDNÍ VOLNÝ TERMÍN:

•    29. 7. – 5. 8. 2017

Využijte možnosti rezervování místa na anglickém táboře přes Berlitz e-shop.

Dokumenty ke stažení:

•    Přihláška
•    Smluvní podmínky

Potřebujete poradit? Kontaktujte jazykové centrum Berlitz Praha prostřednictvím formuláře, telefonicky pak na čísle 273 136 016 nebo 736 627 262.