Letní tábor s angličtinou Břežany třetí termín

on 26 březen 2017
Vytvořeno: 26 březen 2017

Plánujete pro své děti letní prázdniny a byli byste nejraději, kdyby svůj volný čas strávily aktivně a také se zdokonalily ve znalostech angličtiny? Prozkoumejte nabídku Berlitz letního tábora s angličtinou pod vedením rodilých mluvčích! Pro velký zájem otevíráme třetí termín na přelomu července a srpna.

Kde se jazykové tábory konají?

Oblíbeným místem pro konání našich táborů se stal rodinný statek v Břežanech u Rakovníka. Po celou dobu trvání tábora je statek rezervován výhradně pro jazykovou školu Berlitz.

Termíny letních táborů Berlitz 2017

•    15. 7. – 22. 7. 2017 obsazeno
•    29. 7. – 5. 8. 2017 NOVÝ TERMÍN
•    12. 8. – 19. 8. 2017 obsazeno

Výuka metodou Berlitz

Výuka jazyka probíhá v dopoledních hodinách pomocí metody Berlitz, jedné z nejúspěšnějších metod efektivního studia jazyků. Děti se učí zábavnou formou v podobě scének, jazykových her i písniček – přirozeně tak používají gramatická pravidla a rozšíří si slovní zásobu.
Náplň výuky skládáme tak, aby byla živá a pestrá, přičemž důraz je kladen na mluvený projev.
Vždy zapojujeme hry a pohyb.

Lektoři rodilí mluvčí

Kvalifikovaní lektoři jsou rodilí mluvčí, kteří jsou proškolení pro práci s dětmi. Účastníci tábora se zlepší nejen ve vlastní komunikaci, ale i v porozumění rodilému mluvčímu.
Lektoři pocházejí z různých anglofonních zemí, což přináší bonus v podobě různých přízvuků i rozmanitých kultur, které dětem mohou přiblížit.   

Sport a zábava

Během pobytu si děti užijí i oblíbené soutěže nebo diskotéku. Odpoledne je většinou věnováno volnočasovým aktivitám a výletům. Pro sportovní využití je na statku k dispozici hřiště na volejbal a nohejbal, hřiště na streetball, fotbal i stolní tenis. Velmi oblíbené jsou též lekce zumby.

REZERVACE PŘES E-SHOP

Z pohodlí domova využijte možnosti objednání pobytu na anglickém táboře přes náš e-shop. Neváhejte kontaktovat jazykovou školu Berlitz s jakýmkoliv dotazem, volejte na číslo 273 136 015.