Kurzy dětské angličtiny se slevou 22 %

on 27 říjen 2016
Vytvořeno: 19 říjen 2016

Možná právě Vy máte doma nadané dítě, kterému výuka angličtiny ve škole nestačí a prospěla by mu péče navíc. Nebo je to třeba opačný případ – školní tempo je příliš rychlé a práce ve skupině dítěti nesvědčí. V obou případech pro Vás máme perfektní řešení v podobě individuálních kurzů angličtiny pro děti v jazykovém centru Berlitz Praha. Právě teď navíc můžete ušetřit až 22% v naší podzimní akci, pokud své dítě zapíšete do našeho kurzu!

kurzy detske anglictiny se slevou 22Angličtina s Berlitz děti baví

A není divu! Jsme odborníky na práci s dětmi a při výuce používáme originální metodu Berlitz, která je založena na poznatcích z psychologie o fungování mozku u dětí a rozvoji jejich paměti. S dětmi navíc pracují rodilí mluvčí s kvalitním vzděláním a bohatými zkušenostmi, kteří přesně vědí, jak je namotivovat, udržet jejich pozornost a rozvíjet jejich jazykové dovednosti.

Atraktivní náplň výuky

Kromě práce lektorů má na udržení pozornosti u žáků vliv také obsah výuky. V Berlitz Praha si Vaše děti budou angličtinu osvojovat prostřednictvím interaktivních prvků, her, hudby a tance či kreslení. Stěžejním bodem výuky je vždy příběh, který se váže na jednotlivé učební materiály v závislosti na věkové skupině dětí. Mladší děti provází studiem kreslené postavičky, ty starší pak reálná fakta a zajímavosti z celého světa. Protože výuka probíhá nenásilnou formou, je velmi efektivní a rychle přináší výsledky v podobě kvalitních jazykových znalostí a schopností.

Naše nabídka

Kurzy angličtiny pro děti v Berlitz Praha jsou rozděleny do tří skupin podle věku. V rámci každé skupiny pak máme nabídku pro několik jazykových úrovní, takže naše kurzy jsou vhodné opravdu pro každého!

            Nejmladší děti

Pro ty nejmenší od 4 do 7 let máme připraveno mnoho příběhů a dobrodružství s hrdinkou Mimi a jejími přáteli. Celá metoda staví na přirozeném předávání anglického jazyka a principech jeho osvojování u dětí. Lektoři uplatňují s takto malými dětmi citlivý přístup a staví u nich kromě pevných základů také pozitivní postoj k angličtině jako takové.

Starší děti

Školáci od 8 do 11 let u nás zažijí opravdové dobrodružství, jaké zažívají pouze reportéři a cestovatelé z National Geographic. To proto, že právě National Geographic se podílel na tvorbě materiálu Global Adventure, který se při lekcích u nás používá. Spolu s praktickými znalostmi angličtiny si Vaše děti odnesou i mnoho zajímavých informací z celého světa.

Ti nejstarší

Prostřednictvím fascinujících informací z vědy, geografie či techniky se u nás v angličtině zdokonalí i mládež ve věku od 12 do 18 let. Metoda Time Zones byla speciálně navržena tak, aby tuto věkovou skupinu zaujala a probudila v ní touhu studovat a zlepšovat své schopnosti. Tento kurz je ideální průpravou pro budoucí studium.

S Berlitz nyní ušetříte

Pokud právě teď zapíšete Vaše děti do některého z našich kurzů angličtiny, ušetříte až 22% z původní ceny! Pro bližší informace nás kontaktujte.