First moment- letní tábory pro děti s angličtinou

on 18 leden 2017
Vytvořeno: 18 leden 2017

Pakliže jste svým dětem nepořídili k Vánocům jako dárek náš dětský jazykový tábor Berlitz, pak je nejvyšší čas pořídit jej ve first moment nabídce. Čas letí opravdu rychle, a tak je vhodná doba na rezervaci termínu.

Proč zvolit letní tábor od Berlitz?

V České republice pořádáme již celou řadu let letní tábory pro děti s angličtinou, které jsou velice oblíbené především mezi dětmi a mládeží. Letní tábory pořádáme na rodinném státu v Břežanech nedaleko Rakovníka, kde je pro Vaše děti připraveno příjemné a zcela bezpečné prostředí.

Co Vaše děti zažijí?

Připravte své děti na týden plný zábavy a legrace. Očekávat mohou vyvážený a přesto velmi bohatý program, který probíhá celý v angličtině.

Vedoucí na táboře jsou rodilí mluvčí. Každý den věnujeme intenzivní výuce angličtiny 90 minut a to 1x dopoledne a 1x odpoledne. Tyto lekce vedeme v malých skupinkách, díky čemuž je výuka velice efektivní. Zbytek dne věnujeme hrám, zábavě, sportu, výletům, soutěžím a mnoha dalším aktivitám.

Kdo může jet na náš tábor?

Společně s našimi vedoucími mohou jet na tábor děti ve věku 7 až 16 let. Jazyková úroveň není rozhodující, jet může úplný začátečník, ale také pokročilý. Malé výukové skupinky jsou rozdělené podle věku i jazykové úrovně. Díky tomu se Vaše děti nebudou nudit, ani nebudou mít pocit méněcennosti.

Volné termíny pro rok 2017

V letošním roce chystáme dva termíny letního tábora pro děti s angličtinou, a to:

  • 15. 7. – 22. 7. 2017
  • 12. 8. – 19. 8. 2017

First moment nabídka

Jestliže rezervujete místo pro Vaše dítě právě nyní, získáte výhodnou cenu díky akci „early bird“. Letní tábor s angličtinou bude v této akci pro jedno dítě za 8.778 Kč.

Potřebujete více informací?

Všem rodičům našich táborníků jsme k dispozici na telefonním čísle 273 136 015. Kontaktovat nás také můžete pomocí kontaktního formuláře. Rádi zodpovíme všechny Vaše dotazy a poskytneme Vám podrobné informace o našem letním táboře s angličtinou.