Novinky

03 čvc

Letní prázdniny začaly a děti si užívají prvních dní zaslouženého odpočinku. Období prázdnin je dobou určenou nejen pro odpočinek či aktivní vyžití, ale také pro poznávání nových věcí a kamarádů. V létě se rovněž více cestuje a mnoha dětem se naskytne příležitost navštívit cizí země, kde se jim může hodit znalost angličtiny. Letní jazykové tábory s angličtinou jsou ideálním místem, které spojuje příjemné s užitečným.

VÍCE INFO
06 čvn

Akreditovaní lektoři – rodilí mluvčí – a spousta legrace na letním Berlitz Kids Camp, nyní v last minute nabídce! Neváhejte a přihlaste svoje děti na týdenní anglický tábor, kde hlavními pilíři výuky jsou zábava a unikátní metoda Berlitz.

VÍCE INFO
26 kvě

Jedním ze způsobů, jak se v Praze během prázdnin dobře bavit a zároveň se i učit anglicky, jsou návštěvy Berlitz příměstských táborů v podobě letní školy a školky s výukou angličtiny.

VÍCE INFO
26 dub

Letní anglický tábor na statku Břežany u Rakovníka nabízí poslední volná místa. Využijte možnosti spojit příjemné s užitečným a zajistěte dětem letní týden plný zábavy s kvalitními lektory - rodilými mluvčími. Tábor je vhodný pro všechny úrovně znalosti angličtiny, včetně začátečníků.

VÍCE INFO