Kurzy angličtiny pro děti v jazykové škole
Berlitz Praha

angličtina pro dětiUčit se anglicky je dnes samozřejmost, a tak proč s tím nezačít co nejdříve? Přihlaste své ratolesti na kurzy angličtiny pro děti!

Nevíte, od kdy je vhodné začít s výukou angličtiny pro děti? Odpověď zní, čím dříve, tím pro dítě lépe. Jazyková škola Berlitz Praha právě proto poskytuje možnost učit se anglicky již od 4 let.

 

kurzy angličtiny pro děti

Kurzy angličtiny pro děti

V nabídce jazykové školy Berlitz Praha najdete tyto kurzy angličtiny pro děti a mládež:

 • výuka angličtiny během celého roku
 • letní školy angličtiny
 • mezinárodní tábor angličtiny
 • tábor angličtiny pro děti a mládež

Kurzy angličtiny pro děti podle věku

V jazykové škole Berlitz se může Vaše dítě seznamovat s angličtinou již od 4 let a pokračovat ve výuce angličtiny až do 16 let.

 • Angličtina pro děti od 4 do 7 let

  Kurz angličtiny pro děti od 4 do 7 let se nazývá Mimi & Me. Cílem tohoto kurzu angličtiny pro děti je, aby si dítě osvojilo základy angličtiny. Výuka angličtiny probíhá formou hry a děti si při ní užijí spoustu zábavy.
  Děti se učí anglicky pomocí zpěvu, malování a tance. V jednotlivých skupinkách je maximálně 7 dětí.

 • Angličtina pro děti od 8 do 11 let

  Pro děti školou povinné, které už umí psát a číst, má jazyková škola Berlitz speciální kurz angličtiny pro děti Berlitz Global AdventureTM. Stále je motivací k učení angličtiny hra. Výuka angličtiny pro děti v této věkové kategorii je rozdělena do 4 úrovní, jakmile dítě zvládne jednu úroveň, postupuje dál. Výuka angličtiny probíhá ve skupince 4 - 7 dětí.

 • Angličtina pro děti od 12 do 16 let

  Kurzy angličtiny pro mládež Berlitz Teens jsou zaměřené na výuku pomocí moderních učebních pomůcek a především na konverzaci ve skupině 4 - 7 studentů.

 • Letní školka s výukou angličtiny pro děti od 4 do 7 let

  Jazyková škola Berlitz Praha nabízí v letních měsících letní školku angličtiny zaměřenou na výuku angličtiny pro děti. O Vaše dítko bude postaráno včetně jídla a pití. Kromě zábavy a hry si Vaše dítko osvojí základy angličtiny
  v rámci letní školky.

 • Letní škola angličtiny pro děti od 8 do 15 let

  V letní škole angličtiny získají Vaše děti nové kamarády a navíc se mohou učit anglicky v uvolněné atmosféře. Po skončení letní školy může Vaše dítě navázat v celoročním dětském kurzu angličtiny, kde může dál potkávat
  s kamarády z letní školy.

Čím později dítě začne s výukou angličtiny, tím větší bude jazyková bariéra. Sami jste již jistě poznali, že bez angličtiny či jiného světového jazyka se dnes při cestování a práci jen těžko obejdete. Jazyková škola Berlitz působí na trhu jíž desítky let a nabízí studium angličtiny nejen pro děti, ale také pro všechny věkové kategorie. Začít s výukou angličtiny není nikdy pozdě. Čím dříve začnete, tím dříve budete moci slavit první úspěchy.

Zaujala Vás naše nabídka angličtiny pro děti?

Kontaktujte nás telefonicky na čísle +420 273 136 015 / +420 736 627 262 nebo emailem na .