Anglické tábory

Tábory pro děti a mládež od 7 do 16 let s výukou angličtiny a různorodými programy pro volný čas

Jazyková škola Berlitz Praha pořádá každoročně letní jazykové tábory s výukou angličtiny pod vedením instruktorů z řad rodilých mluvčích z mnoha anglofonních zemí, jako je Anglie, Irsko, Wales, Skotsko, USA, Kanada, Austrálie a Nový Zéland.

Aktuální termíny pro rok 2018

  • 14. 7. – 21. 7. 2018
  • 18. 8. – 25. 8. 2018

Dokumenty ke stažení

 

Letní tábory s jazykovou výukou Berlitz

taborProgramy letních jazykových táborů umožňují nejefektivnější výuku angličtiny, protože veškeré činnosti v rámci těchto pobytů jsou vedené
v angličtině. Děti tak ztrácejí zábrany a během trvání tábora se rozmluví anglicky a rozšíří si tak anglickou slovní zásobu.

Zábava & aktivity na anglickém táboře

Dopoledne se děti a mládež učí anglicky formou různých her a úkolů a na odpoledne je pro ně připravena široká škála volnočasových aktivit. Každý den tak děti mohou sportovat, hrát různé hry a účastnit se tvůrčích seminářů, takže nudit se u nás rozhodně nebudou!

Činnosti na jazykových táborech Berlitz

konePro letní jazykové tábory Berlitz je charakteristická ideální vyváženost jazykové výuky a volnočasových aktivit. Většina pokynů k činnostem pro odpolední čas (pokud není uvedeno jinak) je předávána v češtině. Není tedy na překážku, pokud Vaše dítě nemluví plynule anglicky. Mimo dobu vyhrazenou ke hrám a odpočinku je o děti v táboře vždy postaráno a mluví se na ně v angličtině. Tyto jazykové tábory jsou určeny dětem s různými stupni znalosti angličtiny.

Co čeká Vaše děti na jazykovém táboře Berlitz?

  • 2 x denně 1,5 hod výuky angličtiny
  • Hry a zábava s lektory - rodilými mluvčími
  • Zdravá a kvalitní čerstvě připravovaná strava po celý den
  • Sport - míčové hry, výlety, koupání, jízda na koních, horolezecká stěna a další

Chcete se dozvědět více o jazykových táborech Berlitz

Máte-li nějaké další otázky týkající se jazykových táborů Berlitz, rádi vám poradíme a nezávazně poskytneme podrobnější informace. Kontaktujte nás telefonicky na čísle +420 273 136 016 / +420 736 627 262 nebo emailem na .